شنبه 10 آبان 1399
dividerآرشیو اخبارdividerرئیس جمهور در مراسم افتتاح منطقه یک آزادراه تهران-شمال:
رئیس جمهور در مراسم افتتاح منطقه یک آزادراه تهران-شمال:
رئیس جمهور در مراسم افتتاح منطقه یک آزادراه تهران-شمال:

رئیس جمهور اظهار داشت: آزادراه تهران-شمال جاده ای بسیار زیبا و دیدنی توام با همه ریزه کاری‌های فنی ساخته شده و عبور از این جاده با توجه به این جاذبه‌های طبیعی و فنی مطمئنا برای مردم جذاب و خوشایند خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز سه شنبه با حضور در محل احداث منطقه یک آزادراه تهران-شمال، در جمع مهندسان و دست اندرکاران اجرای این طرح ، ضمن قدردانی از همه دست اندرکاران اجرای این طرح عظیم گفت: همه درآمدهای کسب شده از قطعه یک این بزرگراه، صرف ساخت قطعه دوم خواهد شد و قرار شده تا پایان دولت دوازدهم یک مسیر از قطعه دوم این بزرگراه افتتاح شود.

منطقه یک آزادراه تهران-شمال به طول 32 کیلومتر و ارزش مالی ۱۰ هزار میلیارد تومان، طی مراسمی به طور رسمی و با دستور رئیس جمهور مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

رئیس جمهور با بیان اینکه پروژه مهم منطقه یک آزادراه تهران-شمال، در دوره تحریم ساخته شد و به مهندسان ، کارگران و مدیران ایرانی افتخار می کنیم، تاکید کرد: مردم ایران به دشمن التماس نخواهند کرد و تسلیم نمی شوند و تحریم نتوانست بر اراده مهندسان، کارگران و مدیران ایرانی برای تکمیل پروژه مهم آزاد راه شمال تاثیر بگذارد.

پیش از سخنان رئیس جمهور، مهندس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و مهندس پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان گزارشی از روند مطالعات و احداث منطقه یک آزادراه تهران-شمال و برنامه ریزی‌های انجام شده در راستای تکمیل دیگر قطعه‌های این آزادراه تا شمال کشور ارائه کردند.

منبع : مدیر سایت
شعار سال 1399«جهش تولید»
© تمامی حقوق برای شرکت احداث و بهره برداری آزادراه تهران شمال محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک