سه شنبه 02 مرداد 1403 - 2024 Jul 23
شرکت احداث و بهره برداری آزادراه تهران شمال
شرکت احداث و بهره برداری آزادراه تهران شمال
dividerآرشیو اخبارdividerبازدید رییس بنیاد مستضعفان از منطقه 2 آزادراه تهران شمال در تاریخ 1401/08/17
بازدید رییس بنیاد مستضعفان از منطقه 2 آزادراه تهران شمال در تاریخ 1401/08/17

 

رییس بنیاد مستضعفان در این بازدید از اتمام عملیات عمرانی برای مسیر رفت منطقه 2 تا پایان سال و احتمال عبور مردم در بهار سال آینده خبر دادند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، سید پرویز فتاح در بازدید از آخرین وضعیت باند رفت منطقه ۲ آزادراه تهران-شمال، اظهار کرد: سال گذشته تونل ۶.۴ کیلومتری البرز در مسیر رفت افتتاح شد و ما قول دادیم کار را با سرعت ادامه دهیم و امروز خوشبختانه میزان پیشرفت فیزیکی مسیر رفت منطقه ۲ آزادراه، به ۸۹٪ رسیده است.

 

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه عملیات عمرانی مسیر رفت منطقه ۲ تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد، گفت: عملیات عمرانی مسیر رفت منطقه ۲ تا پایان سال به اتمام می‌رسد ولی با توجه به اینکه ممکن است نصب تاسیسات الکترومکانیکال، جت‌فن‌ها، روشنایی پایدار، تجهیزات ایمنی، اجرای خط‌کشی‌ها و… تا پایان سال تکمیل نشود، احتمالا عبور مردم از این منطقه در بهار سال آینده عملیاتی می‌شود.

وی با اشاره به سختی اجرای این پروژه افزود: ۱۸ کیلومتر از مسیر ۲۲ کیلومتری منطقه ۲ آزادراه، شامل پل و تونل است و ۳ هزار نفر به صورت شبانه‌روزی به همراه ۱۵۰۰ ماشین‌آلات سنگین در این بخش مشغول کارند.

فتاح با بیان اینکه تمامی مراحل طراحی و اجرای این پروژه توسط مهندسان ایرانی انجام می‌شود، گفت: بنیاد مستضعفان به قیمت روز، ۱۱ هزار میلیارد تومان در منطقه ۲ آزادراه تامین مالی داشته و برای تکمیل این قطعه، به همین میزان نقدینگی دیگر نیاز است. 

به گفته وی علی‌رغم تلاش و همت دولت دوازدهم و سیزدهم، تامین مالی از سوی دولت با مشکلاتی مواجه بوده ولی بنیاد مستضعفان متعهد شده تا اجازه ندهد کار در این پروژه متوقف شود.

فتاح اضافه کرد: در حال حاضر بنیاد مستضعفان به عنوان بخشی از تعهداتش، ۱۰۰٪ سیمان، میلگرد و روغن ماشین‌آلات سنگین آزادراه را تامین می‌کند و علاوه بر آن پرداخت مستقیم حقوق کارگران را هم عهده‌دار شده است.

آدرس: تهران، شهرک قدس، فاز 5، خیابان سیمای ایران، پلاک 41 - کد پستی:1467664759

تلفن: 7-88089301-021   دورنگار: 88089300-021  

پست الکترونیک: info@tsfc.ir

 

واحد پاسخگویی به پرداخت عوارض آزادراهی:  88089309-021 و  88089308-021

 

© تمامی حقوق برای شرکت احداث و بهره برداری آزادراه تهران شمال محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک