سه شنبه 02 مرداد 1403 - 2024 Jul 23
شرکت احداث و بهره برداری آزادراه تهران شمال
شرکت احداث و بهره برداری آزادراه تهران شمال
dividerآرشیو اخبارdividerبازدید مشترک وزیر راه و شهرسازی و رییس بنیاد مستضعفان از منطقه 2 آزادراه تهران شمال در تاریخ 1401/12/05
بازدید مشترک وزیر راه و شهرسازی و رییس بنیاد مستضعفان از منطقه 2 آزادراه تهران شمال در تاریخ 1401/12/05
وزیر راه و شهرسازی در بازدید از آزادراه تهران-شمال اظهار نمودند:
بهره‌برداری از مسیر رفت منطقه ۲ آزادراه تهران_شمال در سال۱۴۰۲ و برنامه‌ریزی دولت برای تامین کمبود منابع مالی آزادراه تهران-شمال
 
 
 
 
وزیر راه و شهرسازی در بازدید از منطقه ۲ آزادراه تهران-شمال، با اعلام بهره‌برداری از مسیر رفت این منطقه در کوتاه ترین زمان، از برنامه‌ریزی دولت برای جبران کمبود منابع این پروژه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، مهرداد بذرپاش در بازدید از منطقه ۲ آزادراه تهران-شمال با اشاره به پروژه عظیم ساخت این آزادراه با مشارکت بنیاد مستضعفان اظهار کرد: این پروژه جزو افتخارات راهسازی در کشور است و کارگاه آزادراه تهران-شمال می‌تواند ظرفیتی برای به نمایش گذاشتن توان فنی و مهندسی کشور در طراحی و ساخت تونل‌ها و پل‌های عظیم باشد.
وزیر راه و شهرسازی افزود: این پروژه به صورت مشارکتی میان بنیاد مستضعفان و دولت درحال اجرا است و تکمیل آن اثرات بسیاری در صرفه‌جویی منابع کشور همچون سوخت و زمان سفر دارد و بر همین اساس اجرای این پروژه جزو اولویت‌های دولت و وزارت راه و شهرسازی قرار دارد.
وی با بیان اینکه دولت و بنیاد مستضعفان اهتمام جدی برای افتتاح هرچه سریعتر مسیر رفت منطقه ۲ آزادراه تهران-شمال دارند گفت: ما تلاش داریم تا هرچه سریعتر مسیر رفت منطقه ۲ آزادراه تکمیل شود و ان‌شاءالله این مسیر در کوتاه ترین زمان به بهره‌برداری خواهد رسید. بذرپاش با اشاره به سیستم مانیتورینگ و کنترل آزادراه تهران-شمال گفت: آزادراه تهران-شمال مجهز به سیستم کنترل و مانیتورینگ دقیقی است و بهره برداری از این آزادراه، کمک قابل توجهی به حذف نقاط حادثه خیز کشور که گردنه‌های جاده چالوس از جمله این نقاط حادثه‌خیز هستند می‌کند.
وزیر راه در پاسخ به پرسشی درخصوص تامین منابع دولت برای تکمیل مسیر رفت منطقه ۲ آزادراه تهران-شمال گفت: ما برای تامین منابع مالی این پروژه در دولت برنامه‌ریزی‌هایی داریم تا هرچه‌سریعتر کمبود منابع این پروژه جبران شود.
رئیس بنیاد مستضعفان در بازدید مشترک با وزیر راه از منطقه ۲ آزادراه تهران شمال با اشاره به تکمیل عملیات عمرانی مسیر رفت این منطقه گفت: در بازدید امروز اقای وزیر قول دادند تا پایان امسال، منابع مالی را به پروژه تزریق کنند تا هرچه‌ سریعتر خرید و نصب تجهیزات الکترومکانیکال این مسیر که لازمه بهره‌برداری از مسیر رفت منطقه ۲ آزادراه است انجام شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان سید پرویز فتاح در بازدید مشترک امروز با وزیر راه و شهرسازی از منطقه ۲ آزادراه تهران-شمال اظهار کرد: این پروژه بزرگ با مشارکت بنیاد مستضعفان و دولت درحال انجام است و کار در این پروژه به صورت شبانه‌روزی درحال انجام است.
وی با بیان اینکه بنیاد مستضعفان به وعده خود در تکمیل عملیات عمرانی منطقه ۲ این آزادراه عمل کرده است گفت: درحال حاضر عملیات عمرانی در منطقه ۲ آزادراه  تکمیل شده و تنها خرید و نصب تجهیزات الکترومکانیکال این قطعه باقی مانده که اجرای آن مستلزم تامین منابع مالی است. رئیس بنیاد مستضعفان افزود: در بازدید امروز اقای وزیر قول دادند تا پایان امسال، منابع مالی را به پروژه تزریق کنند تا هرچه‌سریعتر خرید این تجهیزات که در داخل کشور نیز تولید می‌شوند انجام شود.
فتاح با تاکید بر لزوم نصب تجهیزات الکترومکانیکال پیش از بهره‌برداری از مسیر رفت منطقه ۲ گفت: امیدواریم با اجرای تعهدات مالی از سوی دولت، بزودی شاهد عبور ایمن مسافران از این مسیر باشیم.

آدرس: تهران، شهرک قدس، فاز 5، خیابان سیمای ایران، پلاک 41 - کد پستی:1467664759

تلفن: 7-88089301-021   دورنگار: 88089300-021  

پست الکترونیک: info@tsfc.ir

 

واحد پاسخگویی به پرداخت عوارض آزادراهی:  88089309-021 و  88089308-021

 

© تمامی حقوق برای شرکت احداث و بهره برداری آزادراه تهران شمال محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک