شنبه 26 خرداد 1403 - 2024 Jun 15
شرکت احداث و بهره برداری آزادراه تهران شمال
شرکت احداث و بهره برداری آزادراه تهران شمال
dividerآرشیو اخبارdividerوزیر راه و شهرسازی در افتتاح مسیر رفت منطقه 2 آزادراه تهران-شمال در تاریخ 1402/04/15
وزیر راه و شهرسازی در افتتاح مسیر رفت منطقه 2 آزادراه تهران-شمال در تاریخ 1402/04/15

 

آزادراه تهران-شمال نمایشگاهی کامل از توانمندی مهندسان ایرانی است/ کلیدخوردن احداث منطقه 3 آزادراه با دستور رئیس جمهور

وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاح مسیر رفت منطقه 2 آزادراه تهران-شمال با بیان اینکه ازادراه تهران-شمال یک نمایشگاه و گالری کامل از توانمندسازی مهندسان ایرانی است گفت: کار قطعه 3 با دستور ریاست جمهوری از امروز آغاز شد و ما از امروز مباحث مرتبط با تامین مالی و مشارکت با شرکای خارجی را دنبال می کنیم.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، مهرداد بذرپاش در مراسم افتتاح مسیر رفت منطقه 2 آزادراه تهران-شمال با تقدیر از تمامی دست اندرکاران احداث این مسیر اظهار کرد: تمامی تلاش ها و زحماتی که برای این پروژه کشیده شده، مصداق کار خیری است که باقیات الصالحات تمام دست اندرکاران، مهندسان و کارگران آن است. 
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تمرکز این وزارتخانه بر تکمیل آزادراه های در حال ساخت گفت: دولت علی رغم همه محدودیت‌هایی که در بخش‌های مختلف دارد، همه ظرفیت های خود را از اعم از مولد سازی و ... برای به اتمام رساندن پروژه های نیمه کاره به میدان آورده و ما در وزارت راه، امسال 293 کیلومتر مسیر آزادراهی را که امری بی سابقه است به اتمام خواهیم رساند. 
وی با تقدیر از بنیاد مستضعفان در تامین مالی بخش قابل توجهی از این پروژه گفت: ما امیدواریم با همکاری همچون گذشته بنیاد در احداث آزادراه تهران-شمال، مسیر برگشت منطقه 2 آزادراه نیز اواخر سال آینده و در دهه فجر 1403 به بهره برداری برسد و ما حتما تلاش می کنیم تامین مالی این پروژه را به صورت مناسبی انجام دهیم تا هرچه سریعتر این مسیر زیر بار ترافیکی برود. 
وزیر راه و شهرسازی با اعلام خبر آغاز بکار اجرای پروژه منطقه 3 آزادراه تهران-شمال با دستور رئیس جمهور گفت: کار قطعه 3 با دستور ریاست جمهوری از امروز آغاز شد و ما از امروز مباحث مرتبط با تامین مالی و مشارکت با شرکای خارجی را دنبال می کنیم. 
بذرپاش با تقدیر از پلیس راهور گفت: سیل اخیر که سیل بسیار بزرگ و بی سابقه ای بود، مشکلات زیادی را برای جاده قدیم ایجاد کرد و آوار آن بی سابقه بود ولی همکاران ما در راهداری و پلیس تلاش بسیاری کردند تا این مسیر هرچه سریعتر در دسترس عبور مردم قرار گیرد و نکته قابل توجه اینجا است که حتی با تکمیل آزادراه تهران-شمال، این مسیر همچنان در دسترس خواهد بود. 

آدرس: تهران، شهرک قدس، فاز 5، خیابان سیمای ایران، پلاک 41 - کد پستی:1467664759

تلفن: 7-88089301-021   دورنگار: 88089300-021  

پست الکترونیک: info@tsfc.ir

 

واحد پاسخگویی به پرداخت عوارض آزادراهی:  88089309-021 و  88089308-021

 

© تمامی حقوق برای شرکت احداث و بهره برداری آزادراه تهران شمال محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک