یکشنبه 25 مهر 1400

مزایده عمومی

فراخوان شناسایی و انتخاب پیمانکار اکران آگهی و تبلیغات بر روی پیکره های تبلیغاتی منطقه چهار آزادراه تهران - شمال، حدفاصل مرزن آباد - کمربندی چالوس تنکابن

شرایط مزایده:

 1. شرکت پیشنهاد دهنده می‌بایست دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حداقل 5 سال سابقه کار در زمینه مرتبط باشد.
 2. اخذ مجوز اکران آگهی از مراجع ذیصلاح و بهره‌برداری از پیکره‌های تبلیغاتی مسیر پروژه منطقه چهار آزادراه تهران ـ شمال بر عهده پیمانکار می باشد.
 3. تمامی مالکیت پیکره‌های تبلیغاتی اعم از مادی، معنوی، مجوزات و تمامی حقوق متعلقه و متصوره، متعلق به کارفرما می‌باشد و ارائه مجوز   بهره برداری تبلیغات محیطی منطقه چهار آزادراه تهران-شمال به نام پیمانکار هیچگونه خللی را بر مالکیت مذکور وارد نمی‌آورد و موجد هیچگونه حقی در ارتباط با مالکیت مادی و معنوی و حقوق متعلقه و متصوره تحت هر عنوانی برای پیمانکار نمی‌باشد.
 4.  یشنهاد قیمتی آتی پیمانکار می بایست جهت اکران تابلوها، نگهداری و حفاظت باشد.
 5. پیمانکار مکلف به بیمه پیکره‌های تبلیغاتی و اکران آگهی در ارتباط با اشخاص ثالث، بیمه تمام‌خطر ناشی از آتش‌سوزی، باد، سیل، ریزش کوه، حادثه حین انجام کار کارگران، عدم رعایت مقررات و استانداردها و کلیه حوادثی که منجر به آسیب و جرح به خودروها و سرنشینان آن و غیره که از عدم رعایت مقررات فنی سازه‌ای پیکره‌های تبلیغاتی در محور آزادراه آسیب دیده‌اند و نظایر آن براساس دستورات کارفرما می باشد.
 6. مساحت تقریبی پیکره های تبلیغاتی 2100 مترمربع در طول مسیر بوده که می بایست با رعایت ضوابط و بخشنامه های جاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بهره برداری گردند.
 7. پیمانکار تعهد می نماید از توان کافی مالی جهت اجاره بهای پیکره های تبلیغاتی برخوردار است.

مدارک مورد نیاز:

 • ارائه تصویر برابر اصل مجوز دارای اعتبار و پروانه تاسیس کانون آگهی تبلیغاتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • ارائه تصویر برابر اصل اساسنامه شرکت
 • ارائه تصویر برابر اصل آخرین تغییرات روزنامه رسمی
 • ارائه سوابق کاری مرتبط با موضوع مزایده در پنج سال گذشته
 • ارائه گواهی حسن سابقه در کارهای قبلی از کارفرمایان 
 • پیمانکاران محترم اعلام تمایل و مدارک درخواستی به شرح فوق را حداکثر تا تاریخ 96/09/16به دبیرخانه شرکت آزاد راه واقع در شهرک غرب-
  فاز 5- خیابان سیمای ایران- پلاک 41 واصل نمایند.

آدرس محل بازدید:
جاده کرج-چالوس، 6 کیلومتر بعد از مرزن آباد (حدفاصل سه راهی دشت نظیر الی چالوس) به طول تقریبی 21 کیلومتر رفت و 21 کیلومتر برگشت


سال1400«تولید،پشتیبانی‌ها ومانع زدایی‌ها»
© تمامی حقوق برای شرکت احداث و بهره برداری آزادراه تهران شمال محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک